Przyczyny złej erekcji – czesc 2

3707-6415-ico-wu.jpg

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te natomiast są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą naczyń krwionośnych. Także nadwyrężony układ nerwowy odpowiada za stan erekcji. Błyskawiczne tempo życia, długotrwały stres wpływają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się wydzielanie prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia erekcji a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa partnerki. Nieprawidłowa lub niepełna erekcja podczas stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona niezobowiązująco zacząć rozmowę na ten temat oraz wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by partner po 40. roku viagra tanio życia poddawał się regularnym badaniom. Właściwe będzie też zachowywanie odpowiedniej diety. Kobieta może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak erekcji, niepełna erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien wybrać się do urologa lub seksuologa. Polepszenie wzwodu dokonuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie istnieją żadne domowe sposoby na radzenie sobie z problemami tego typu. Oprócz leków stosuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli problemy wynikają z kłopotów psychologicznych mężczyzna otrzyma skierowanie na terapię do psychoterapeuty. Jego dolegliwości mogą bowiem brać się ze stanów lękowych, osobowościowych lub zakłóceń w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie erekcja