Kilka trików na silniejszy wzwód

28-6399-ico-wu.jpg

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu viagra cena do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować widoczną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem istnienia nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi wypocząć. Wobec tego niezmiernie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezwykle istotny.